Dj Siedlce, Dj na wesele Siedlce - DjSiedlce.pl | Wesela
69
post-template-default,single,single-post,postid-69,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Wesela

13 wrz Wesela

weseleWesele to główny punkt naszej oferty. Gramy wesela od ponad 6 lat, posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wesele na sali do 500 osób! W naszej ofercie znajdziecie ponad 100 zabaw na weselne oczepiny.

Jesteśmy profesjonalistami, gramy tylko i wyłącznie z oryginalnych nośników cd, dzięki temu masz pewność, że grana muzyka będzie najwyższej jakości. Jesteśmy elastyczni na wybór repertuaru, możemy zagrać każdy gatunek muzyczny. Na weselu każdy z gości może wybrać i zadedykować piosenkę, bez obaw że nie bedziemy jej posiadać.

Jeżeli chcesz skorzystać z moich uslug do zapraszam do kontaktu. Możesz też zobaczyć całą game naszych usług:  oferta dj siedlce.

Zachecamy również do korzystania z zaprzyjaznionej wypozyczalni namiotów, która obsługuje całe woj lubelskie i mazowieckie.

wypozyczalnia namiotów łuków

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.